statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana z Platanem Sichów

• autor: rodzynator, 2011-10-17 20:48

W XIII kolejce ligowej Gryf Olimpia Krotoszyce pokonał na własnym boisku zespół Platana Sichów 5:2(3:1)

Całe spotkanie przebiegało pod dyktando zawodników Krotoszyc. W 10 minucie spotkania dośrodkowanie Dawida Drohomireckiego wykorzystuje Przemysław Skulski. Na odpowiedź przyjezdnych nie trzeba było długo czekać. Po kontrataku napastnik Sichowa umieszcza piłkę w bramce Krotoszyc. Piłkarze Gryfu podrażnieni stratą bramki ponownie wychodzą na prowadzenie, po fantastycznym strzale z "nożyc" Dawid Kryza bramkarz nie ma szans. Tuż przed przerwą kolejna bramka dla Krotoszyc. Po dośrodkowaniu Marcina Onuchowskiego piłkę odgrywa Dawid Drohomirecki i pewnym strzałem z najbliżeszej odległości bramkarza pokonuje ponownie Przemysław Skulski.

Po przerwie kolejna dobra akcja Skulskiego i jego podanie otwiera drogę do bramki Doroszkiewiczowi, który bez problemu podwyższa wynik spotkania na 4:1. W 80 minucie na 5:1 po dośrodkowaniu Marcina Bachtowicza, Wynik spotkania podwyższa niezawodny Przemysław Skulski. W ostatnich minutach piłkarze Platana zdołali zmniejszyć straty strzelając gola na 5:2.